محل تبلیغات شما

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر سید جلیل میر محمدی ( زیده عزه ) نماینده محترم و منتخب مردم شهرستانهای تفت و میبد

سلام علیکم و رحمه ا.

انتخاب جنابعالی از سوی مردم شریف میبد و تفت به نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، مایه خرسندی گردید . صمیمانه به جنابعالی که از جانبازان سرافراز خطه شهید پرور این شهرستان می باشید تبریک و تهنیت عرض می کنم . امید است با اتکال به خداوند منان و دعای دوستان در گام دوم انقلاب ، با تشریک مساعی تمام نیروهای فعال ، انقلابی و جهادی و با بهره گیری از جوانان متخصص ، جهت توسعه و پیشرفت کشور و منطقه و رفاه وضعیت معیشتی مردم فداکار را به هر شکل ممکن فراهم نمایید .

اینجانب از طرف این نهاد مقدس آمادگی خود را جهت همکاری در راستای اعتلای فرهنگ غنی اسلام در کنار دیگر جهادگران جبهه فرهنگی اعلام می دارم و در این مسیر موفقیت شما را در تمام عرصه ها از خداوند منان مسئلت دارم .

والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته

محمد رضا ابراهیمی

رئیس اداره  تبلیغات اسلامی شهرستان میبد

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد از کلاس آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم رکن آباد

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد از کلاس طرح اوقات فراغت محله شاهجهان آباد

برگزاری جلسه هم اندیشی مراسم عید سعید غدیر در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد

میبد ,، ,مردم ,تفت ,اسلامی ,  ,مجلس شورای ,علیکم و ,منتخب مردم ,تفت و ,مردم شریف ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران ماشین مطالب خبری تفریحی world-melisa teracyctern وقته سحر شد ... کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ دانلود فیلم های نایاب وبروز NHL Wholesale Montreal Canadiens Jerseys Cheap to Buy. sandrerente